Obrázok od Okan Caliskan z Pixabay

5 -dňový zážitkový transformačný pobyt s Tamarkou v lone slovenskej prírody

24.04. – 28. 04. 2024 (streda – nedeľa)

OBJEDNAJ SA TU: PRIHLÁŠKA

Túžite po zmene? Hľadáte cestu k seba rozvoju a duchovnému prepojeniu s vesmírom? Potom je pre vás ideálny 5-dňový zážitkový transformačný pobyt s Tamarkou v lone krásnej slovenskej prírody.

Spoločne sa vydáme na cestu za poznaním a transformáciou:

  • Sebarozvoj a posilnenie vnútornej sily: Objavte svoje skryté talenty a posilnite svoje sebavedomie. Naučte sa zvládať stres a náročné životné situácie.
  • Duchovné prepojenie s vesmírom a Matkou Zemou: Nalaďte sa na harmóniu vesmíru a spojte sa s energiou Matky Zeme. Prebuďte v sebe intuíciu a vnímajte svet okolo seba novým spôsobom.
  • Využitie darov Matky Zeme pre zdravie a harmóniu: Naučte sa pracovať s energiou bylín, kameňov a živlov. Objavte tajomstvá liečivej sily prírody a uvoľnite jej blahodarné účinky na telo i dušu.
  • Základy veštby a intuitívneho vnímania: Rozvíjajte svoje vnímanie a naučte sa nazerať do budúcnosti. Prebuďte v sebe skryté veštecké schopnosti a spoznajte tajomstvá tarotu a iných vešteckých nástrojov.
  • Pomoc druhým a rozvoj empatie: Naučte sa ako efektívne pomáhať druhým a rozvíjajte svoje empatické cítenie. 

Načerpajte novú energiu a spoznajte samých seba v malebnom prostredí slovenskej prírody:

  • Počas pobytu budete ubytovaní v krásnych dreveničkách, ktoré sú vybavené dvoma samostatnými spálňami, dvoma kúpeľňami, útulnou obývačkou a jedálenským kútom.
  • Čakajú na vás prechádzky v prírode a individuálne konzultácie s Tamarkou. Večer si môžete oddýchnuť v Relax centre s bazénom, saunami a vírivkou.
  • Vychutnajte si lahodné raňajky formou bufetu a 2-chodové večere. Počas semináru budete mať k dispozícii aj Coffe break.

Počet miest je limitovaný!

Rezervujte si svoje miesto už dnes a doprajte si nezabudnuteľný zážitok, ktorý obohatí váš život!

Viac informácií na čísle 0905 679 652.

 

Všeobecné obchodné podmienky: TU
Informačné memorandum : TU