Pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o veštenie a ezoteriku, sme pripravili kurzy a prednášky. Náš profesionálny tím Vám pomôže pozerať sa na veci z nadhľadu. Naučíme Vás čítať z kariet, nahliadnuť do tajomstiev Vášho osudu alebo osudu Vašich priateľov, rozvíjať Vašu duchovnú osobnosť alebo spojenie s anjelmi. Ak chcete spoznať viac, prihláste sa na niektorý z kurzov, ktoré Vám ponúkame. 
 
 VÝKLAD ASTROLOGICKÝCH KARIET ZDRAVIA / 7 hodín /
Lektor: Hajnalka
Termín: 
Popis seminára: Seminár je určený pre každého, kto má zdravotný problém, pre masérov a terapeutov. Dozviete sa sa ako sa vám cez choroby prihovára vaša duša  a podvedomie. Naučíte sa pracovať zo svojim telom. Dostanete rady ako pomôcť pri chorobe sebe alebo svojim blízkym.
  
URIEKNUTIA, POROBENIA A PREKLIATIA V NAŠOM ŽIVOTE / 7 hodín /
Lektor: Zana Saluber
Termín: 
Popis seminára: Kurz je zameraný na zistenie príčin temných praktík, s prioritou ku skutočnosti, prečo sa človeku zrazu v živote prestane dariť a sprevádza ho zničenie pozitívnych hodnôt v jeho živote – zdravia, lásky, postavenia. Kurz Vám umožní pochopiť súvislosti a okolnosti, za akých sa človek dostane pod vplyv negatívneho okultizmu a odhalí, ako proti urieknutiam, porobeniam a kliatbam bojovať, ako ich zo svojho bytia odstrániť, a ako sa pred nimi v budúcnosti môžete účinne chrániť.
 
KURZ REGRESNEJ TERAPIE / 7 hodín /
Lektor: Synthia
Termín: 
Popis kurzu: Kurz je zameraný na podpornú liečbu pri psychických, telesných a vzťahových problémoch. Terapia využíva regresnú asociačnú techniku, umožňuje klientovi vybaviť si, znovu prežiť a následne si spracovať udalosti z jeho života, ktoré ho nejakým spôsobom poznačili. Duchovné zákonitosti si teraz môžete overiť v praxi.
 
Cena jedného kurzu alebo prednášky :  95 € / osoba. V cene kurzu nie je zahrnutý obed. 

Miesto konania kurzov a prednášok: Hotel Barónka, Mudrochova 2, 835 27 Bratislava – Rača 
 Objednať sa na kurz veštenia alebo prednášku môžete:
A: telefonicky na čísle 0904 700 475/ objednávky v pracovných dňoch od 8:30 -16:00
B: mailom na adresu: klickova@mediatex.sk
Každého prihláseného účastníka budeme kontaktovať  a podáme mu ďalšie informácie.
 Program jednotlivých kurzov nájdete:  http://www.ivestenie.sk/kurzy-vestenia
 
 
 
Kurzy veštenia