ŠPERK TV

ŠPERK TV

Relácia, v ktorej si môžete priamo v živom vysielaní objednať jedinečné a nádherné klenoty na každý deň i pre vzácne okamihy. Vysielanie : každý deň o 8:30hod.   Všeobecné obchodné podmienky a reklamačný poriadok – BONMEDIA s.r.o. ŠperkTV  
Hitparáda ľudových piesní

Hitparáda ľudových piesní

Hitparáda ľudových piesní Milí priatelia a priaznivci ľudovej hudby! Pozývame Vás sledovať druhú sériu hudobnej relácie Hitparáda ľudových piesní, v ktorej zaznejú nielen piesne a hudba, ale i zaujímavé rozhovory súborov z rôznych regiónov Slovenska. V Hitparáde môžete opäť každý týždeň hlasovať za svojho obľúbeného interpreta alebo folklórny súbor. Reláciou Vás bude sprevádzať Elenn Waltersteinová. Moderátorka relácie: Elenn WALTERSTEINOVÁ...
SMS CHAT

SMS CHAT

Máte problém a neviete ako si s ním rýchlo poradiť? Využite jednoduchú a rýchlu službu SMS veštenie! Zašlite otázku a vo veľmi krátkom čase dostanete odpoveď na váš mobil. Služba s profesionálnymi veštcami funguje 24 hodín / 7 dní v týždni. SMS píšte v tvare: VES(medzera)  text na telefónne číslo 7038...
Záujemci o prácu

Záujemci o prácu

  Televízia OSEM hľadá do svojho tímu nových kolegov pre nasledovné pracovné pozície: Produkčný Technický pracovník vo vysielaní Veštec, Astrológ, Numerológ, Jasnovidec Hľadáme veštcov a veštice so schopnosťami komunikovať s divákmi cez televíznu obrazovku. Ak máte skúsenosti s niektorou z foriem veštenia a chcete využiť svoj dar pomáhať ľuďom, napíšte nám a staňte sa...
Veštenie

Veštenie

Potrebujete vyriešiť Vaše problémy bez toho, aby ste museli vyhľadať dobrého veštca, dohodnúť si s ním stretnutie a prísť na stretnutie? Všetko môžete vyriešiť jednoducho a rýchlo. Stačí, ak zatelefonujete veštcovi priamo do štúdia a dostanete odpovede na Vaše otázky. Každý, kto zavolá, bude mať možnosť byť prepojený aj na...
Úvod

Úvod

 Televízia Osem je jediná plne interaktívna televízia na Slovensku, do vysielania ktorej môžu diváci priamo vstupovať prostredníctvom volaní a SMS správ. Je určená pre divákov od 18 do ∞ rokov, pričom každý z divákov bez rozdielu veku, vzdelania a pohlavia si v pestrých vysielacích blokoch bezpochyby nájde program, ktorý ho zaujme. Cieľom Televízie...

 I. ZÁKLADNÉ USTANOVENIA

 Šperk TV  je televízny program, v ktorom sú prezentované produkty, ktoré účastník môže zakúpiť za konečnú cenu. Účelom programu je predaj tovaru, marketingovú podpora aktivít a značky predajcu a TV stanice.

II. PRODUCENT PROGRAMU A PREDAJCA

 Producentom programu je spoločnosť Mediatex s.r.o., Bojnická 18, 831 04 Bratislava, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 18777/B.

Predajcom tovaru je spoločnosť BONMEDIA s.r.o., Bojnická 18, 831 04 Bratislava, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 16658/B.

 

 III. DOBA TRVANIA PROGRAMU

 Program je vysielaný v programovej štruktúre vysielateľa podľa vzájomnej dohody producenta a vysielateľa v období od 24.4. 2017 do odvolania. Dĺžku jedného programu určuje producent.

IV. PODMIENKY ÚČASTI V PROGRAME

 Zúčastniť programu sa môžu všetky fyzické osoby bez rozdielu spôsobilé na právne úkony.

Predaj v rámci programu sa riadi Všeobecnými obchodnými podmienkami a reklamačným poriadkom Šperk TV zverejnenými na webových stránkach predajcu, producenta a vysielateľa.

V. POPIS PROGRAMU

TV program (alebo relácia) s názvom Šperk TV je vysielaný na živo prostredníctvom dohodnutých vysielateľov programovej služby.

V rámci vysielania moderátor/ka prezentuje sériu vybraných produktov daného predajcu. Zároveň je divák informovaný o cenách produktov predajcu v rôznych úrovniach (pôvodná cena, aktuálna cena, akciová cena a pod.) a o plánovanej množstevnej ponuke daného produktu pre danú reláciu.

VI. POČET A CENA PRODUKTOV V PONUKE

TV program prezentuje pre každý produkt jeho počet, ktorý predajca plánuje predať v danej prezentácii za danú cenu. Reálny predaj produktov k naplánovanému sa môže líšiť podľa záujmu, rýchlosti a počtu objednávok, stavu skladových zásob a možnosti doobjednania produktu. Celková skladová zásoba predajcu alebo aktuálne predaný počet produktov nemusí korešpondovať s plánovaným počtom predaja na danú reláciu vzhľadom na okolnosti akými sú: zatraktívnenie predaja v ďalšej relácii, doplňovanie zásob na sklade, dostupnosť produktu v požadovanom čase, limitované série produktov a zachovanie ich aktraktivity, snaha uspokojiť záujemcov a pod..

Po zadaní ponuky v relácii prijímanie objednávok môže prebiehať aj po skončení ponuky podľa uváženia predajcu.

„Pôvodná cena“ uvedená v ponuke v danej relácii nemusí predstavovať objektívnu trhovú hodnotu produktu, odporúčanú cenu, bežnú cenu, všeobecne akceptovanú cenu a pod. na retailovej úrovni.

Cena „Práve teraz“ predstavuje cenu predajcu a jej následné zníženie akciovú cenu predajcu pre danú reláciu. Priebeh poklesu ceny môže byť jedinečný pre každú reláciu.

VII. ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

 Producent programu si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť pravidlá programu, ako aj právo program skrátiť, odložiť, prerušiť alebo zrušiť. O akýchkoľvek sporných otázkach  týkajúcich sa programu a jeho organizácie bude s konečnou platnosťou rozhodovať producent, pričom s takým postupom účastník svojou účasťou v programe bezvýhradne súhlasí.

Tieto pravidlá, ako aj akékoľvek ich zmeny budú zverejnené.

Previous postVšeobecné obchodné podmienky a reklamačný poriadok - BONMEDIA s.r.o. ŠperkTV Next postŠPERK TV